Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal bir web sitesi tasarımı denilince hemen olmazsa olmaz altın kuralları hatırlatmak isteriz.


Responsive web tasarım
Gelişen teknolojik cihazlar ile birlikte artık kullanıcılar heryerde internete ve takiben internet sitelerine ulaşabilmektedir. İster cep telefonu ister çeşitli ekran çözünürlüklerindeki laptoplar isterlerse de tabletlerini kullanan kullanıcılar açısından düşünecek olursak, web siteniz tüm cihazlara uyumlu bir şekilde yapılmalıdır.


Performans ve Hız
Web tasarımınızın performansı özellikle de hızlı görünür durumda olması hem kullanıcılar açısından hemde Google'in yayınladığı son belgelerle, üst sıralarda görünmeniz için vazgeçilmez bir özelliktir.


Seo ve Arama Motoru Optimizasyonu 
Kurumsal sitenizin Google’da üst sırada tanımlanması için yapılan çalışmadır. Web sitenizin tüm kodları Google’ın tanıyabileceği yapıda yapılmalıdır. Web siteniz yayınlanmadan önce mutlaka Google’a uyumlu olan son sistem “HTML5” kod yapısına dönüştürülmesi gerekmektedir.


Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli
Size özel olarak hazırlanan yönetim paneli sayesinde sitenizi cep telefonunuzdan bile güncelleme imkanı olmalıdır. Dilerseniz tüm sisteminizi yenileyebilirsiniz ; resimlerinizi, videolarınızı, yazılarınızı formlarınızı internete erişebildiğiniz her noktadan ve istediğiniz cihazdan düzenleyip anında yayınlayabilirsiniz.


Güvenlik ve Yedekleme
Yüksek seviyede güvenli ve gizli "kod" yapıları sayesinde siteniz emin ellerde.
Sürekli yedeklenen sitelerinizi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.
Aynı zamanda sitenizde oluşabilecek her çeşit soruna karşı ücretsiz 1 yıl teknik desteği web tasarim's ekibi sizlere sağlamaktadır.


Bu altın kuralları içeren bir web sitesine sahip olmak için hemen bizleri arayabilirsiniz.

0850 3 467 467

Web Tasarım

10 yıldır profesyonel web tasarım konusunda uzman bir firmadır. Vizyonu, her zaman web tasarım konusunda müşterilerinin talepleri eksiksiz yerine getirerek 7/24 teknik destek sağlamaktır.

Sosyal Medya