Referanslarımız | Web Tasarım

Mega Makina

Mega Makina firması web tasarım için en doğru adres olan bizlere başvurarak kaliteli ve kreatif bir tasarıma sahip olmuşlardır.

İnșaat sektörünün hız ve önem kazandığı ülkemizde her geçen gün yeni yașam alanları, yeni yollar, yeni köprüler ve tüneller inșa ediliyor. Türkiye, kırdan kente daha çağdaș ve daha düzenli bir yașam için adeta yeniden yapılıyor. Zaman değișiyor ve beklentiler yükseliyor. Türk insanı, bir konuttan artık çok daha fazla șey bekliyor.
Mega Makina, hızlı rekabet koșullarında inșaat sektörüne hizmet vermek, kaliteli, çağdaș ve sağlam inșaatlar yapmak isteyen firmalara ihtiyaç duydukları ekipmanı ve desteği sağlıyor. Satıșlarının %60'ını, inșaat ișinin bel kemiğini olușturan beton santralleri üzerinden gerçekleștiriyor. Satıș sonrası tüm yedek parça ve teknik servis hizmetlerini de üstlenen Mega Makina, bakım, onarım revizyon ișlemlerinde de firmaların yanında.


 Web tasarımı görmek için tıklayınız... 

Web Tasarım

10 yıldır profesyonel web tasarım konusunda uzman bir firmadır. Vizyonu, her zaman web tasarım konusunda müşterilerinin talepleri eksiksiz yerine getirerek 7/24 teknik destek sağlamaktır.

Sosyal Medya