Referanslarımız | Web Tasarım

Medi Bosphorus

Türkiye'de sağlık turizmi yapan Medibosphorus firmasının istediği web tasarım rakip firmalarının dikkatlerini çekerek profesyonel bir web tasarıma sahip olmuşlardır. 

Medibosphorus Sağlık Turizm olarak; sektördeki en etkin tedavi yöntemi ve en düşük maliyet seçeneklerini taahhüt ederek hastalarımıza sunuyoruz. Alanında uzman doktorlarımız, profesyonel personelimiz, çözüm ortaklarımız ve tabii ki sizler ile biz kocaman bir aileyiz.
Medibosphorus olarak Türkiye’nin hemen her yerinde faaliyet gösteren 24 hastane grubuyla birlikte çalışıyoruz. Saygın ve güçlü hastane ağımızla hastalarımıza en kaliteli hizmeti vermeye özen gösteriyoruz.
Türkiye’nin alanında uzman kadrolarını kapsayan, çok geniş bir doktor ağına sahibiz. Hastalık sürecinizin her aşamasına hakim olarak size tedaviniz için ‘en doğru’ uzman doktoru sunuyoruz.


 Web tasarımı görmek için tıklayınız... 

Web Tasarım

10 yıldır profesyonel web tasarım konusunda uzman bir firmadır. Vizyonu, her zaman web tasarım konusunda müşterilerinin talepleri eksiksiz yerine getirerek 7/24 teknik destek sağlamaktır.

Sosyal Medya