Blog

Merak Edilenleri Burada Bulabilirsiniz.

Web yazılım

Bu kelime çoğunlukla web tasarım kelimesiyle karıştırılır. Oysaki web yazılım tamamıyla farklı bir iş koludur. Web yazılım denildiğinde içerisine bir çok bilgisayar dilini barındıran, kesinlikle uzmanlar tarafından yapılması gereken bir iş koludur.


Projenize bağlı olarak değişen fakat ortak algoritması bulunan bu yazılım dillerinde, günümüzde en çok kullanılanı PHP, ASP ve HTML5 web yazılım kodlarıdır. Bu diller içerisinde de en önemlisi google seo sıralamalarında yüksebilmeniz için HTML5 kodlamadır. Bu sebeple Web Tasarım's müşterilerine hangi kod yapısı kullanırsa kullansın, web tasarım da olmazsa olmaz HTML5 dilini uygulamaktadır.


Web Tasarım's tamamen güncel yazılım dillerini kullanarak ve sizlere özel web tasarım uygulamaları tasarlayarak hizmet vermektedir. Çünkü web yazılım ve web tasarım güncel olan kod yapıları ile kullanıcılara daha iyi görünüm daha iyi kullanabilirlik ve çok daha hızlı web siteleri sunar.


Web yazılım yapılırken ne önemli nokta, esnek yazılım ile sürekli güncelleyebileceğiniz web sitesi projeleri oluşturmaktır. Web tasarım uygulandıktan sonraki aşama olan yazılım aşaması müşterilerimizin tam olarak isteklerine uygun oluşturulur ve %100 müşteri memnuniyeti hedeflenir.

Web Tasarım

10 yıldır profesyonel web tasarım konusunda uzman bir firmadır. Vizyonu, her zaman web tasarım konusunda müşterilerinin talepleri eksiksiz yerine getirerek 7/24 teknik destek sağlamaktır.

Sosyal Medya